Viss, kas Jums jāzina par Silk’n fotoepilātoru priekšrocībām un atšķirībām

fotoepilators silkn infinityMūsdienīgas tehnoloģijas piedāvā mums lielisko iespēju veikt dažādas skaistumkopšanas procedūras mājas apstākļos, un tas ļauj mums ietaupīt gan laiku, gan naudu. Ja esat nolēmuši iegādāties fotoepilātoru ērtai procedūru veikšanai mājās, vispirms kas jādara ir izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām piemērotāko ierīci. Dažreiz ir diezgan grūti veikt pareizo izvēli fotoepiātoru plašā sortimentā. Šajā rakstā centīsimies palīdzēt Jums paskaidrot Silk’n fotoepilātoru atšķirības un priekšrocības.

Sāksim ar Silk’n fotoepilātoru kopīgiem raksturojumiem un priekšrocībām. Visi Silk’n fotoepilātori ir pilnīgi droši lietošanai mājas apstākļos, jo tajos ir integrēta drošības funkcija, kura aizsargā Jūsu acis. Zibšņu apstrādes laukuma izmēri ir no 3 līdz 4cm², kas nozīme, ka Jūs varat likvidēt nevēlamos matus gan no lielām ķermeņa daļām, gan no mazām. Modelus Silk’n Glide un Silk’n Infinity var lietot vienā no diviem režīmiem – pulsācijas un bīdīšanas režīmā, kā arī izvēlēties vienu no pieciem enerģijas režīmiem. Jums tikai vajag uzstādīt sev piemērotākos režīmus un sākt lietot Jūsu izvēlēto ierīci.

Ja Jūs meklējat ierīci, ar kuru Jūs plānojiet veikt procedūras gaišiem vai rudiem matiem, tad Jums noteikti jāizvēlas fotoepilātors Silk’n Infinity 400.000. Šī ierīce ir inovācija fotoepilātoru vidū, jo tā ir piemērota lietošanai uz visām ādas krāsām un gandrīz uz visām matu krāsām, un tieši ar Silk’n Infinity Jūs varat efektīvi likvidēt gaišus, sirmus un rudus matus. Un vēl viena nozīmīga priekšrocība, kurai noteikti jāpievērš Jūsu uzmanība – tas ir zibšņu skaits. Silk’n Infinity resurss ir 400.000 zibšņi, kas nozīme, ka Jūs varēsiet lietot šo ierīci ļoti ilgu laiku.