Mājas apstākļos izmantoto fotoepilātoru salīdzinājums

Katru gadu tirgū parādās arvien jauni fotoepilātori. Tehnoloģijas atjaunojas un, palielinoties konkurencei, cenas paliek zemākas, un prece pieejamāka arvien vairākām cilvēku grupām, kas grib atbrīvoties no liekā apmatojuma uz ilgāku laiku.

Lai Jums būtu vieglāk izvērtēt, kāda tieši ir atšķirība starp vairākiem fotoepilātoru modeļiem Latvijas tirgū, mēs esam sagatavojuši salīdzinājuma tabulu. Visi fotoepilātori ir sakārtoti pēc zemākās cenas, kuru mēs esam atraduši internetā.

Sravnenie_fotoepiatrorov_Silkn,_Philips,_Remington_i_Beurer v2

* Abas kājas visā garumā pie maksimālās enerģijas padeves.
** Mēs neesam minējuši to pārdevēju cenas, kas ir krietni zemākas nekā citiem pārdevējiem, bet atsauksmes sliktas.
*** Tā raksta reklāmās, bet specifikācijā nekur nav norādīts zibšņu ātrums.

Parasti lielāku ķermeņa daļu labāk apstrādāt ar fotoepilātoriem, kuriem ir lielāks aplikātora laukums, piemērām, Silk’n SensEpil vai Beurer IPL 10000 SalonPro System. Bet ir arī jāpieverš uzmanība apmatojuma apstrādes ātrumam. Dažreiz fotoepilātoriem ar mazu apstrādes laukumu, pašas procedūras ir krietni ātrākas (piemēram ar Silk’n Glide 150 000). Arī vērā ņemams fakts ir tas, ka ar aparātiem ar lielu aplikatora laukumu ne visai ērti veikt procedūras uz sejas un bikini zonā.

Interesanti arī tas, ka laikam ejot, mājas apstākļos izmantoto fotoepilātoru piedāvājums tirgū ir arvien ar lielāku gaismas avotu resusrsu daudzumu. Tādu fotoepilātoru kā Silk’n Flash&Go Luxx (120 000 zibšņu) vai Beurer IPL 10000 SalonPro System (150 000 zibšņu) pietiek ļoti ilgam laikam, bet kad zibšņi beidzās, var iegādāties jaunas papildlampas, bet fotoepilātoru izmantot to pašu. Diemžēl fotoepilātoram Philips SC2008/11 Lumea nevar nomainīt gaismas avotu lampu – pēc zibšņu izmantošanas nāksies iegādāties jaunu aparātu.

Kā redziet, izvēle ir plaša. Ja gribēsiet iegādāties fotoepilātoru, rekomendējam to darīt pie oficiāla pārstāvja Latvijā. Viņiem parasti noliktavās (uz vietas) ir vairāk aparātu un līdz ar to, piegādes laiks būs krietni īsāks, bet, ja kaut kas notiks ar aparātu, tad noteikti saņemsiet garantēto apkalpošanu.