Fotomodeļus glābj ilgtermiņa depilācija

Fotomodeļiem pastāvīgi jābūt uzmanības centrā, jo viņi nepārtraukti jūt sabiedrības spiedienu izskatīties ideāli jebkurā vietā un laikā. Galu galā, negaidīti var parādīties paparaci, vai arī būs nepieciešams piedalīties foto akcijā vai neplānotā pasākumā. Tātad, kādas depilāciju metodes izmanto modeļi, un kādi rezultāti tiek sasniegti? Šī pieredze var būt interesanta un noderīga daudziem no mums.

woman-692757_1280

Kaut arī daudzi foto modeļi ilgtermiņa matu likvidēšanas metodēs veiksmīgi izmanto – depilāciju ar lāzeru vai ar intensīvi pulsējošo gaismu (fotoepilāciju), bet ne visi ir tendēti, lai dalītos savā pieredzē publiski, jo tās ir diezgan intīmas lietas. Tāpēc nedaudz žēl, jo pozitīvas atsauksmes mudinātu arī citas sievietes (vīriešus) sekot viņu piemēram.

Alyssa Milano publiski atzinās, ka izmanto lāzera epilāciju, un ka sākotnēji šī procedūra bija sāpīga, taču sasniegtais rezultāts atsver visu nodarīto diskomfortu. Alyssai ir tumši mati, tāpēc tas ir ideāli piemērots lāzera depilāciju procedūras veikšanai, un vēlamie rezultāti tika sasniegti ar mazāku procedūru skaitu.

Kim Kardashian gan ir atvērta, daloties savā pieredzē depilācijas jomā. Arī viņai ir tumši mati, tāpēc arī īpaši labi un efektīvi iedarbojas lāzera depilācija vai fotoepilācija, bet pat slavenības, kam mati gaišāki un āda tumšāka, arī sasniedza lieliskus rezultātus, un, lai gan tas aizņem nedaudz vairāk laika, lāzerdepilācijas un fotoepilācijas ārstēšana ir efektīva.

Modeļi parasti ir pirmie, kas pārbauda dažādas skaistumkopšanas nozares jaunumus, jo to kritiskos viedokļus vienmēr uzklausa ļoti uzmanīgi. Tomēr lāzerepilācija un fotoepilācija ir jau plaši izmantota tehnoloģija – nav pirmais gads, un tā vairs nav greznība, kā tas bija pirms dažiem gadiem. Pašlaik šī tehnoloģiju kļuva vienkāršāka un lētāka, ko var veikt ne tikai specializētā salonā, bet arī savās mājās, bez profesionālām iemaņām.