Ķīmiskā depilācijaХимические депиляторы

Ķīmiskie depilācijas līdzekļi

Kā tie darbojas? Ķīmiskie depilācijas produkti – tas ir dažādi depilācijas krēmi, losjoni vai putas, kas iznīcina mata olbaltumvielas struktūru. Procedūras laikā matus sasmērē ar krēmu, un pēc tam krēmu noņem ar salveti vai dvieli. Vēl viens ķīmiskās depilācijas veids ir depilācija ar hormonu zālēm (antiandrogēnie), kurus izraksta ārsts.

Cik ilgi neataug mati? No 4 līdz 14 dienām.

Priekšrocības:

  1. Depilācija ar krēmu aizņem maz laika – tikai 5-10 minūtes.

Trūkumi :

  1. Ķīmiskās vielas iedarbojas tikai uz plāniem matiņiem, tāpēc tā ietekme ir ierobežota.
  2. Ķīmiskās vielas, var izraisīt alerģiskas reakcijas.
  3. Sakarā ar īpašo konsistenci, depilācijas krēmiem piemīt ne ļoti patīkama smarža.
  4. Hormons androgēns, ir ne tikai matu augšanas stimulators, bet arī ietekmē menstruālo ciklu un grūtniecību, tāpēc kopā ar antiandrogēnu ir ieteicams lietot kontracepcijas tabletes.

Padoms. Lai šī procedūra būtu droša, ir ieteicams rūpīgi izlasīt instrukciju, lai noskaidrotu īpatnības un dozēšanas proporcijas, kā arī blakusparādības.Химические депиляционные препараты

Как это действует? Химические препараты для удаления волос – это разные  депиляционные крема, лосьоны или пена, которые разрушают структуру волосяного протеина. Во время процедуры волосы намазываются кремом, а потом просто крем удаляется салфеткой или полотенцем. Ещё один вид химических препаратов для удаления волос это гормонные медикаменты (антиандрогены), которых прописывает врачи.

Как долго не отрастают волосы? От 4 до 14 дней.

Преимущества:

  1. Депиляция депиляционными кремами занимает мало времени  –  всего лишь  5-10 минут.

Недостатки:

  1. Химические препараты влияют только на тонкие волоски, поэтому их действие ограниченно.
  2. Химические компоненты так же могут спровоцировать аллергическую реакцию.
  3. Из за специфической консистенции, депиляционные кремы отличается не очень приятным запахом.
  4. Гормон андроген является не только стимулятором роста волос, но и отрицательно влияет на менструальный цикл и беременность, поэтому вместе с антиандрогенами  рекомендуется принимать и контрацептивные препараты.

Советы.  Чтоб процедуру выполнить безопасно, рекомендуется внимательно прочитать инструкцию, выяснить особенности и дозирование крема, осознать побочные действия.