EpilācijaЭпиляция

Rotācijas epilatori

Kā tie darbojas? Pēc izskata, šīs ierīces ir līdzīgi elektriskiem skuvekļiem, tikai asmens vietā ir griezoša galviņa, kura noņem matus. Tā nevis nogriež, bet izrauj matiņus kopā ar matu folikulu.

Cik ilgi neataug mati? No 4 līdz 6 nedēļām.

Priekšrocības:

  1. Vienkārša epilācijas metode mājās apstākļos.
  2. Ataugošie matiņi kļūst vājākas, nekā sākumā.

Trūkumi:

  1. Veicot depilāciju, izmantojot rotācijas epilatorus, bieži vien ir ļoti sāpīgs process, jo īpaši attiecībā uz jutīgām ķermeņa vietām. Tādēļ lielākā daļa depilatoru izmanto tikai rokam un kājām.
  2. Bieži vien, ne visi mati ir izrauti, un kad ataug, tad ieaug ādā. Varbūt tas ir par iemeslu, kāpēc paradās tumši plankumi vai matu folikulu iekaisumi.

Padomi. Lai mazinātu sāpes, pirms procedūras paguliet karstā vannā. Arī ir ieteicams taisīt epilāciju pēc mēnešreizēm, kad organisma jutīgums ir mazāk.Ротационные эпиляторы

Как это действует? На вид эти приборы похожи на электрические бритвы, только вместо лезвия волосы удаляет крутящийся головка. Она не  срезает, а вырывает волосы вместе с волосяными фолликулами.

Как долго не отрастают волосы? От 4 до 6 недель.

Преимущества:

  1. Простой метод депиляции в домашних условиях.
  2. Отросшие волоски становятся слабее, чем с начала.

Недостатки:

  1. Удаление волос, используя ротационные эпиляторы, часто является исключительно болезненной процедурой, особенно для чувствительных мест тела. Поэтому чаще всего эпиляторы используют только для рук и ног.
  2. Нередко вырываются не все волоски, а отрастающие подвержены врастанию в кожу. Возможно поэтому, создаются пигментные пятна  или появляется воспаление волосяного фолликула.

Советы. Чтобы уменьшить боль перед процедурой, полежите в горячей ванне. Так же эпиляцию рекомендуется делать после месячных, когда чувствительность организма пониженна.